سیاست‌ها و خط مشی لینکلیک

سیاست‌ها و خط مشی لینکلیک
شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات لینکلیک
 
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات لینکلیک به دقت ملاحظه فرمایید.


 ورود کاربران به وب‏‌سایت لینکلیک هنگام استفاده از پروفایل شخصی، سیستم آپلود فایل، کیو آر کد لینکلیک، سرویس پیامکی و سایر خدمات ارائه شده توسط لینکلیک به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات لینکلیک است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

 مشتری یا کاربر

   
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود ثبت‌نام کرده است، به آپلود فایل یا هرگونه استفاده از خدمات لینکلیک اقدام کند.

 سیاست‌های حفاظت از حریم شخصی

   
لینکلیک به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
    لینکلیک متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت لینکلیک، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
    همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات لینکلیک، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط لینکلیک جزئی از اموال لینکلیک محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای لینکلیک محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط لینکلیک و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار لینکلیک است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات لینکلیک، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

آپلود فایل

   
تمام فایلهایی که توسط کاربر آپلود میشود نباید مغایر با قوانین کشور باشد.
    درصورتیکه هریک از فایلهای آپلود شده موجب خسارت به لینکلیک و اختلال در خدمات‌رسانی شود، حق اقدام قانونی برای لینکلیک محفوظ میباشد.
    لینکلیک متعهد میشود که ماندگاری فایلهای آپلود شده با رعایت قوانین عمومی، بصورت دائمی خواهند بود مگر آنکه خود کاربر اقدام به حذف آن فایل کند.
 
 
 لینکلیک
http://linklick.ir

جدیدترین پستها

۱۴ اسفند، ۱۴۰۱

نسخه جدید لینکلیک منتشر شد!

نسخه جدید لینکلیک منتشر شد!

مطالعه این پست

۱۵ آذر، ۱۴۰۱

امکان رمزگذاری فایلها

امکان رمزگذاری فایلها

مطالعه این پست

۱۵ آذر، ۱۴۰۱

کانال تلگرام لینکلیک

کانال تلگرام لینکلیک

مطالعه این پست

برای خبرنامه ما مشترک شوید 👋

برای دریافت آخرین اخبار، به‌روزرسانی‌ها و پیشنهادات ویژه که مستقیماً در صندوق پستی شما ارسال می‌شود، در خبرنامه ما مشترک شوید.